OFERTA WYKOŃCZENIA POD KLUCZNASZE REALIZACJEOFERTA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

O ofercie

Dekpol S.A. oferuje najwyższej jakości mieszkania i apartamenty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wiemy że wybór i zakup mieszkania to jedynie początek długiej i często żmudnej drogi do zamieszkania w wymarzonym "M". Wykończenie wnętrz często spędza naszym Klientom sen z powiek.

Powierz wykończenie mieszkania profesjonalistom

Zanim zdecydują się Państwo na samodzielne wykończenie mieszkania, warto poznać kilka faktów:

Perfekcyjny projekt

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom i potrzebom stworzyliśmy wyjątkową ofertę wykończenia pod klucz, która pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystko jest ustalone w jednym miejscu, dzięki czemu unikają Państwo niemiłych niespodzianek i dodatkowych stresów związanych z poszukiwaniem sprawdzonego fachowca.

Od zamieszkania we własnym, wymarzonym mieszkaniu dzieli Państwa jedynie wybór koloru oraz rodzaju materiałów wykończeniowych.

Zakup mieszkania to często decyzja na całe życie, dlatego warto powierzyć jego wykończenie profesjonalistom. Współpracujemy z wyspecjalizowanym zespołem projektantów, mamy własny zespół wykonawców, dzięki czemu wiemy jak zaaranżować estetyczną i funkcjonalną przestrzeń, idealnie dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta obejmuje dwa standardy wykończenia wnętrza do wyboru: PAKIET NIEBIESKI oraz PAKIET PURPUROWY z szeroką gamą wyselekcjonowanych materiałów, niezbędnych do wykończenia wymarzonego mieszkania.

Pakiet niebieski

Pakiet pozwala zaaranżować przestrzeń idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dedykowany jest osobom chcącym urządzić estetyczne i funkcjonalne wnętrze przy niskim nakładzie finansowym. Zawiera wyselekcjonowane materiały o najlepszym stosunku jakości do ceny.

Oferowany przez nas zakres usług w PAKIECIE NIEBIESKIM zawiera szpachlowanie i malowanie ścian oraz sufitów wszystkich pomieszczeń, bogaty wybór drzwi wewnętrznych PORTA, szeroki wachlarz kolorystyczny paneli firmy EGGER oraz listew przypodłogowych laminowanych firmy ARBITRON. W PAKIECIE NIEBIESKIM oferujemy wykończenie łazienki z dbałością o detale, korzystamy z wyselekcjonowanych materiałów wykończeniowych. Do wyboru oferujemy płytki łazienkowe o wymiarach od 20 x 20 cm do 25 x 40 cm z kolekcji firm: TUBĄDZIN, DOMINO, KWADRO, PARADYŻ oraz CERSANIT. Korzystamy z najlepszej jakości ceramiki KOŁO oraz armatury KLUDI, GROCHE oraz VADO do wyboru. Pakiet obejmuje również wizualizacje łazienki w dwóch wariantach.

Jesteśmy przekonani, że z pomocą naszych projektantów stworzą Państwo przytulną i funkcjonalną przestrzeń, przy jednoczesnym niskim nakładzie kosztów. Jedyne o co muszą Państwo zadbać aby wygodnie zamieszkać, to przeprowadzka.

Pakiet purpurowy

Pakiet dedykowany jest dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań oraz wysokiej jakości. Przygotowane produkty najwyższej jakości, pozwolą na aranżację funkcjonalnej i niepowtarzalnej przestrzeni.

Oferowany przez nas zakres usług w PAKIECIE PURPUROWYM obejmuje urządzenie łazienki, szpachlowanie i malowanie ścian oraz sufitów we wszystkich pomieszczeniach. W PAKIECIE PURPUROWYM przygotowaliśmy dla Państwa również szeroki wybór drzwi wewnętrznych firmy DRE, bogaty wachlarz paneli laminowanych i listew przypodłogowych laminowanych bądź MDF firmy QUICK STEP. W PAKIECIE PURPUROWYM urządzamy łazienkę korzystając z najwyższej jakości płytek łazienkowych o wymiarach od 15 x 62 cm do 25 x 75 cm w bogatej kolorystyce z kolekcji OPOCZNO oraz CERSANIT, najwyższej jakości ceramiki KOŁO, ROCA, DURAVIT oraz armatury KLUDI, HANSGROCHE, VADO. W PAKIECIE PURPUROWYM oferujemy wizualizacje projektu łazienki w dwóch wariantach.

Kreacje wnętrz na bazie wybranych materiałów pomogą Państwu stworzyć oryginalne rozwiązania. PAKIET PURPUROWY jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących materiałów najwyższej jakości, pozwalających na wyjątkową aranżację wnętrz.

Kontakt

DEKPOL - DZIAŁ ARANŻACJI WNĘTRZ: UL.Jaglana 6/10 • 80-749 • GDAŃSK • TEL.+ 48 573 285 395 • E-mail: podklucz@dekpol.pl

Nasi partnerzy

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol