ZREALIZOWANE INWESTYCJECERTYFIKATY I NAGRODYFIRMA

TWORZYMY CAŁOŚĆ

DEKPOL S.A. powstał w 1993 r. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii opartych o normę ISO 9001:2008.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju, a także na świecie pozwala firmie na absolutnie kompleksową realizację inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych, budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra, to prognostyk sukcesu.

DEKPOL S.A. to Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych w Polsce, deweloper o ugruntowanej pozycji na pomorzu oraz producent konstrukcji stalowych, łyżek koparkowych i osprzętu do maszyn budowlanych, rolniczych i prac ziemnych.

DEKPOL S.A.  jest polskim producentem łyżek I osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracujemy m.in. z CAT, Volvo I Komatsu. Nasze produkty możecie znaleźć w  Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet w  Maroku i Australii. Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki.LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol