SOL MARINA

SOL MARINA

Sol Marina to prestiżowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Powstała z myślą zarówno o pasjonatach żeglarstwa oraz sportów wodnych, jak i osobach poszukujących całorocznego apartamentu z dala od zgiełku miasta.

Lokalizacja: okolice Wyspy Sobieszewskiej, ul. Łąkowa.

Kompleks nowoczesnych budynków z prywatną mariną zlokalizowany zostanie przy samym brzegu Martwej Wisły, zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Niewielka odległość będzie dzielić również inwestycję od samego centrum Gdańska (14 km).

W ramach I etapu przedsięwzięcia Sol Marina zrealizowanych zostanie szesnaście atrakcyjnie zaprojektowanych budynków apartamentowych, wyposażonych w różnorodne udogodnienia - m.in. w panoramiczne okna, które pozwolą każdego dnia cieszyć się słoneczną aurą i urzekającym widokiem mariny. Większość obiektów będzie charakteryzować kameralna zabudowa, mieszcząca jedynie od 6 do 9 apartamentów o zróżnicowanym układzie funkcjonalnym. Apartamenty na paterze wyposażone będą w przestronne tarasy i ogródki, natomiast apartamenty na wyższych kondygnacjach w balkony. Ponadto, na terenie inwestycji wzniesiony zostanie jeden 10-kondygnacyjny budynek, w którym poza apartamentami zlokalizowana będzie komfortowa strefa rekreacyjna z basenem. Atrakcję zapewni dodatkowo znakomita restauracja, centrum konferencyjno-biznesowe i sala zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Sol Marinę na tle okolicznych inwestycji wyróżni prywatna marina z dużą liczbą szerokich miejsc cumowniczych i kapitanatem do jej kompleksowej obsługi. Właściciele apartamentów będą mieli możliwość posiadania miejsca na swój prywatny jacht w marinie na własność! Ofertę Sol Mariny uzupełnią usługi w postaci m.in. slipowania czy zimowania jednostek. Dla poczucia bezpieczeństwa teren inwestycji będzie monitorowany.

Inwestycja dzięki bliskości licznych terenów zielonych pozwala na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego. Najbliższa okolica daje bowiem możliwość podjęcia aktywności rekreacyjno–sportowych zarówno latem, jak i zimą. W pobliżu znajdziemy liczne szlaki turystyczne, rowerowe, Nordic Walking oraz narciarstwa biegowego. Nieopodal organizowane są również liczne spływy kajakowe oraz rejsy dookoła Wyspy Sobieszewskiej, a Zatoka Gdańska to istny raj dla kitesurferów i windsurferów.

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Biuro  Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

500 299 464LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol