Nowe Rokitki Etap V i VI

Nowe Rokitki to kompleks mieszkań w klasycznej zabudowie, z parkingami naziemnymi przeznaczonymi dla mieszkańców i gości osiedla.  Obecnie realizowany jest etap Osiedla, w którym powstanie 9 kameralnych budynków, a w każdym z nich od 10 do 18 mieszkań.

Miejsce w hali garażowej w cenie mieszkania!

Męczy Cię ciągłe szukanie wolnego miejsca do parkowania, które zabiera Ci dużo cennego czas i dodatkowo kosztuje sporo nerwów? Kupując mieszkanie na Nowych Rokitkach będziesz mieć ten problem z głowy! Dla nowych mieszkańców przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Tylko do końca marca, przy zakupie mieszkania na osiedlu Nowe Rokitki otrzymasz miejsce w hali garażowej GRATIS! Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Zaoszczędzone w ten sposób środki, możesz wykorzystać np. na wymarzone wakacje. Nie zwlekaj dłużej, liczba miejsc jest ograniczona.

--

Lokalizacja: Rokitki, przy ul. Tczewskiej.

Przewidywany termin odbioru: IV kwartał 2019 r.

Piękno i funkcjonalność

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort życia mieszkańcom osiedla. Lokale posiadają funkcjonalne układy pomieszczeń oraz są łatwe w aranżacji i umeblowaniu. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach zaprojektowano balkony. Dzięki odpowiednio dużym przestrzeniom pomiędzy budynkami, mieszkańcy osiedla będą cieszyli się prywatnością. Atutem inwestycji jest także niska zabudowa, która nadaje kameralnego charakteru. Konkurencyjna cena oraz możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz, stanowi bardzo ważny, dodatkowy atut.

W zgodzie z naturą

Kompleks Nowe Rokitki powstaje w kameralnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic i wielkich blokowisk. Dzięki temu, mieszkańcy inwestycji będą cieszyć się czystszym powietrzem, a także będą mogli obserwować naturalny krajobraz z okien własnego mieszkania.

Rodzina na pierwszym miejscu

Inwestycja została zaplanowana z myślą o potrzebach rodziny. Na osiedlu powstaną dwa place zabaw. Bliskość natury również zachęci mieszkańców do aktywnego wypoczynku. Tereny rekreacyjne otaczające osiedle pozwalają na długie spacery, biegi czy wycieczki rowerowe. Nieopodal inwestycji znajduje się urokliwe jezioro ze strefą wypoczynkową, która umożliwia urządzanie pikników na łonie natury. Malownicza okolica sprzyja grzybobraniu, a zimową porą - wyprawie na kulig czy sanki. Nowe Rokitki to miejsce dla rodziny, co pozwala na budowanie lokalnej społeczności. Twoje dzieci znajdą tu kompanów do zabawy, a sąsiedzi będą witać Cię z uśmiechem na twarzy!

Doskonały dojazd

Osiedle Nowe Rokitki jest doskonale skomunikowane z pobliskim Tczewem, do którego mieszkańcy dojadą samochodem w zaledwie 15 minut, bez stania w korkach. Nowoczesne mieszkania znajdują się również w dogodnej odległości od autostrady, która umożliwia szybki dojazd do Trójmiasta.

Wszystko w zasięgu ręki

Inwestycja realizowana jest w okolicy rozbudowanej strefy ekonomicznej, blisko wielu miejsc pracy. Przewiduje się, że Tczew będzie w kolejnych latach prężnie się rozwijał - Rokitki mogą wkrótce stać się dzielnicą tego miasta. W pobliżu osiedla znajduje się prywatna szkoła podstawowa, a także sklep, siłownia oraz korty tenisowe. Mieszkanie w Rokitkach wiąże się także z korzyściami finansowymi wynikającymi z płacenia niższych podatków niż w mieście.

Wynajmuj i czerp zysk

A może szukasz lokalu pod inwestycję? Nowe Rokitki to świetny wybór - średni koszt wynajmu umeblowanego mieszkania o metrażu 29 m2 w tej okolicy to nawet 1500 zł miesięcznie - to cena porównywalna z tymi obowiązującymi w Trójmieście. Jednocześnie, mieszkanie na osiedlu Nowe Rokitki kupisz w bardziej przystępnej cenie niż np. w Gdańsku, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo więcej! A zakup może się zwrócić nawet po 10 latach.

 

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Biuro  Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

500 299 464LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol