Foresta

Z osiedla Foresta wszędzie jest blisko! Wystarczy tylko 5 minut aby dojść do przystanku komunikacji miejskiej, sklepu, przedszkola i bankomatu. W tak samo krótkim czasie można dojechać do Galerii Morena. Ulica Myśliwska (dzielnica Piecki-Migowo, Morena), gdzie znajduje się osiedle, jest świetnie zlokalizowana - centrum miasta jest oddalone zaledwie 6 kilometrów od inwestycji. Dodatkowo w odległości ok. 2 km znajduje się węzeł drogowy Karczemki, który umożliwia wjazd na obwodnicę Trójmiasta. Bliskość terenów zielonych, przede wszystkim Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pozwoli mieszkańcom osiedla zarówno na relaks, jak i aktywny wypoczynek. W pobliżu znajdują się też szkoły, żłobki, punkty medyczne i place zabaw. Lokalizacja osiedla jest idealna pod każdym względem.

Czas dzielący Forestę z wybranym miejscem:
 
Pieszo:


- 5 minut do przystanku autobusowego,
- 5 minut do przedszkola, sklepu, bankomatu,
- 15 minut do przystanku tramwajowego,
- 20 minut do stacji PKM.
 
Samochodem:

- 5 minut do Galerii Morena (sklepów, restauracji, kina, siłowni),
- 10 minut do Obwodnicy Trójmiasta,
- 10 minut do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,
- 15 minut do centrum Gdańska.

Przewidywany termin odbioru: I i II kwartał 2020.

Osiedle Foresta obejmuje pięć kameralnych budynków o nowoczesnej i minimalistycznej architekturze. W ramach inwestycji powstanie 157 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W ofercie dostępne są mieszkania 2,3 i 4 -ro pokojowe. Powierzchnia to między 38 a 157 m2. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a na wyższych piętrach zaprojektowano słoneczne balkony. Na ostatniej kondygnacji każdego z budynków powstaną dwupoziomowe mieszkania z wyjątkowymi, zielonymi tarasami na dachu. To właśnie te lokale w stylu loftowym, z zielonymi tarasami na dachu zapewnią upragnionym relaks po pracy bądź będą idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi.

Wysoki komfort użytkowania lokali zapewniają również nowoczesne wideodomofony oraz cichobieżne windy obsługujące garaż i kondygnacje naziemne.

Pod budynkami powstanie hala garażowa mieszcząca 158 miejsc postojowych, a w trosce o wygodę i bezpieczeństwo osób zmotoryzowanych zainstalowany zostanie system podgrzewania zjazdów do garażu. Na terenie osiedla zaplanowano dodatkowo parking naziemny z przeznaczeniem dla 31 samochodów osobowych.

Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą komórki lokatorskie, wózkarnie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady.

Na osiedlu Foresta z dużą starannością zaprojektowano tereny zielone, obejmujące alejki spacerowe z obiektami małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. Teren wokół inwestycji zostanie częściowo ogrodzony oraz będzie monitorowany systemem kamer. Dzięki temu każdy mieszkaniec będzie mógł się czuć bezpiecznie i komfortowo.

Mieszkania wykończone pod klucz

Wszystkie mieszkania w ramach budynku A4 będą wykończone pod klucz. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić czas i szybko wprowadzić się do własnego "M" lub kupują lokale w celach inwestycyjnych. Właściciele otrzymają w pełni wyposażoną łazienkę z kompletną ceramiką i armaturą. Nie zabraknie tu luster, szafek umywalkowych czy oświetlenia. W pakiecie znajduje się również montaż nowoczesnego radia łazienkowego i zestawu akcesoriów. Pozostałe pomieszczenia będą przygotowane pod dowolną aranżację i zostaną w nich zamontowane m.in. podłogi z panelami o klasie ścierania C4 oraz drzwi.

Natomiast w pozostałych budynkach istnieje możliwość skorzystania z programu wykończenia wybranych mieszkań pod klucz, w ramach pakietów Standard, Plus lub Premium. Oferta obejmuje wsparcie ze strony specjalistów w kwestii koncepcji, wyceny i wyboru produktów wykończeniowych, a także szybką i profesjonalną realizację projektu.

Jest także dostępna opcja wykończenia custom – jest to możliwość wykończenia według przedstawionego projektu. W takim przypadku wycena jest indywidualna.

Dodatkowo mieszkania będą wyposażone w inteligentny system sterowania eHome Control obsługiwany za pomocą smartfona lub tabletu. Pozwoli to na zdalne obsługiwanie ogrzewania i oświetlenia. Takie rozwiązanie prócz komfortu generuje także oszczędności.

Sprawdź tabele mieszkań i zarezerwuj bezpłatnie swój wymarzony lokal!

 

Sprawdź szczegóły  

 

Skorzystaj z naszej promocji i ciesz się Internetem za 1 zł!

 

Od 1 października 2018 r. dostępna będzie oferta promocyjna dla wszystkich osób zainteresowanych usługami Internetowymi firmy Logitus. Jeżeli zakupiłeś mieszkanie na osiedlu Foresta to świetnie trafiłeś! To właśnie dla Ciebie mamy kupon na Internet za 1 zł.

Od momentu podpisania umowy, przez 12 miesięcy będziesz płacił co miesiąc tylko 1 zł za Internet 100/100 mbit lub 300/300 mbit. Od 13 miesiąca cena ta wynosić będzie 49 zł albo 69 zł za miesiąc w zależności od wybranej usługi. Ponadto zyskasz możliwość dzierżawy routera Wi -Fi w promocyjnej cenie 6 zł brutto miesięcznie oraz dokupienia pakietów TV w atrakcyjnych cenach, a za aktywacje i instalacje usług zapłacisz jedynie 29 zł.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w regulaminie.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Biuro  Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

500 299 464LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol