Foresta

Osiedle Foresta obejmuje pięć kameralnych budynków o nowoczesnej i minimalistycznej architekturze. W ramach inwestycji powstanie w sumie 157 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na wyższych piętrach słoneczne balkony. Na ostatniej kondygnacji każdego z budynków zaprojektowano lokale dwupoziomowe z zielonymi tarasami na dachu.

Lokalizacja: Gdańsk Piecki-Migowo (Morena), ul. Myśliwska,
Przewidywany termin odbioru: I i II kwartał 2020.

 

Mieszkania będą wyposażone w inteligentny system sterowania obsługiwany za pomocą smartfona lub tabletu. Ponadto, wysoki komfort użytkowania lokali zapewnią również nowoczesne wideodomofony oraz cichobieżne windy obsługujące garaż i kondygnacje naziemne.

Pod budynkami powstanie hala garażowa mieszcząca 158 miejsc postojowych, a w trosce o wygodę i bezpieczeństwo osób zmotoryzowanych zainstalowany zostanie system podgrzewania zjazdów do garażu. Na terenie osiedla dodatkowo zaplanowano parking naziemny z przeznaczeniem dla 31 samochodów osobowych.

Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą komórki lokatorskie, wózkarnie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady.

Na osiedlu Foresta z dużą starannością zaprojektowano tereny zielone, obejmujące alejki spacerowe z obiektami małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. Teren wokół inwestycji zostanie częściowo ogrodzony oraz będzie monitorowany systemem kamer.

 

Skorzystaj z naszej promocji i ciesz się Internetem za 1 zł!

 

Od 1 października 2018 r. dostępna będzie oferta promocyjna dla wszystkich osób zainteresowanych usługami Internetowymi firmy Logitus. Jeżeli zakupiłeś mieszkanie na osiedlu Foresta to świetnie trafiłeś! To właśnie dla Ciebie mamy kupon na Internet za 1 zł.

Od momentu podpisania umowy, przez 12 miesięcy będziesz płacił co miesiąc tylko 1 zł za Internet 100/100 mbit lub 300/300 mbit. Od 13 miesiąca cena ta wynosić będzie 49 zł albo 69 zł za miesiąc w zależności od wybranej usługi. Ponadto zyskasz możliwość dzierżawy routera Wi -Fi w promocyjnej cenie 6 zł brutto miesięcznie oraz dokupienia pakietów TV w atrakcyjnych cenach, a za aktywacje i instalacje usług zapłacisz jedynie 29 zł.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w regulaminie.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Biuro  Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

500-299-464LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol